+48 601 860 820 +48 601 580 780 +48603 280 110 Pn. - Pt. 07:00 - 16:00, Sb. 07:00 - 13:00 ul. Demokracji 7, 14-100 Ostróda
Firma Godna
Zaufania
Numer #1
W regionie
Zapytaj o ofertę

O Firmie

Ostródzkie Centrum Wyposażenia i Budownictwa

Misja

Misją firmy OCWB jest dostarczanie najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych w taki sposób, aby każdy z Klientów czuł się jak najbardziej wygodnie i komfortowo. W OCWB kluczowym czynnikiem jest staranny i przemyślany dobór dostawców z uwzględnieniem wszystkich potrzeb Klientów hurtowni. Naszym Klientom oferujemy możliwość zakupu materiałów wykończeniowych w atrakcyjnych cenach i z możliwie dużymi rabatami handlowymi. Z dużą rozwagą dobieramy partnerów, by zadbać o wysoki standard i terminowość dostaw.

Cele

Celem OCWB jest wygodna dla Klientów realizacja dostaw najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Dzięki sprawdzonym dostawcom i licznym kontaktom branżowym OCWB skutecznie dostarcza materiały budowlane w najlepszych cenach. Warto zdać się na doradców OCWB w sprawach związanych z wykończeniem, remontami i pracami budowlanymi. Determinacja, skuteczność i pasja w każdym działaniu, pozwoliły nam zbudować trwałą pozycję w segmencie dostaw materiałów budowlanych, a naszą ofertę kierujemy do szczególnie wymagających Klientów w całym województwie.

Jakość

OCWB specjalizuje się w realizacji dostaw materiałów budowlanych i wykończeniowych najwyższej jakości. Bogata oferta wyselekcjonowanych dostawców, terminowość i niezawodność dostaw w możliwie jak najatrakcyjniejszej cenie to tylko kilka przykładów naszych atutów. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom szeroką ofertę wygodnych rozwiązań dostosowanych do możliwości i oczekiwań.

Ostródzkie Centrum Budowlane

OCWB to prężnie działająca hurtownia z Ostródy, która od dwóch lat współpracuje z liczną grupą dostawców i specjalistów z zakresu produkcji materiałów budowlanych, wykończeniowych i hydrauliki.

Kadra techniczna i doradcza OCWB osobiście sprawdza każdą partię sprzedawanych materiałów w trosce o ich najwyższą jakość. Zatrudniamy wykwalifikowany personel oferujący profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny oraz nadzór nad kompleksową realizacją każdej inwestycji. 

Wykwalifikowany personel

Konkurencyjne ceny

Kompleksowa ofera

Terminowość

Rzetelna i terminowa realizacja dostaw materiałów  to jeden z priorytetów działalności naszej hurtowni. Doskonale wiemy, jak bardzo istotnym elementem dla naszych Klientów jest czas realizacji zamówienia. Każdy z naszych Klientów jest osobiście obsługiwany przez Doradcę Klienta, który jest odpowiedzialny za terminowe dostarczenie materiałów. Taka indywidualna opieka nad Klientem i jego zamówieniem skutkuje terminowymi dostawami. Pracownicy OCWB zawsze znajdują czas na przekazanie Klientom wszelkich informacji dotyczących aktualnego stanu zamówienia i fachowe doradztwo przy wyborze asortymentu.

Kompleksowość

Współpracując z OCWB, masz pewność, że zostaniesz obsłużony na najwyższym poziomie. Nasze doradztwo techniczne oraz materiałowe obejmuje kalkulację, profesjonalną wycenę materiałów i terminową dostawę na umówiony wcześniej adres.

Doświadczenie

Od początku działalności hurtowni współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami w branży. Fundamentem naszych działań jest doświadczenie w branży budowlanej, inwestycyjnej i silne podstawy merytoryczne. Nasz zespół stanowią zaangażowani pracownicy, którzy chętnie dzielą się pomysłami i wiedzą. 

Przyjdź i odwiedź naszą hurtownię, zadzwoń lub po prostu wyślij nam e-mail za każdym razem, gdy chcesz uzyskać informacje.

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Kadra

Dobrze zgrany zespół to podstawa sprawnie działającej firmy. Kadra OCWB to ludzie z wieloletnim doświadczenie w segmencie budowlanym, wykończeniowym i handlowym. Jako firma współpracujemy również z kadrą inżynierską, która za każdym razem ocenia każdego z naszych dostawców pod kątem jakości oferowanych produktów i usług.

0+
Zadowolonych Klientów
0
Stałych Dostawców
0
Powierzchni Handlowej
0
Lat Doświadczenia